KOUČINK

Pod koučinkem si možná představíte ledasco, od pasivity po proaktivní přístup. Existují různé přístupy, jak po odborné, tak i po lidské stránce. Pro mě je koučink o vztahu s klientem, který si s důvěrou budujeme. Bez hodnocení, posuzování a srovnávání.

Při práci využívám techniky několika psychologických přístupů, protože každý klient je jedinečný.  Koučink je práce kouče i klienta a rozhodně se nejedná o flegmatickou hodinku jednou za týden. Pokud se aktivita koučovacích hodin odehrává správně, má potenciál směřovat osobní i profesní život ke zlepšení kvality.

Koučink není jen trendy a módní. Je to udržitelný způsob seberozvoje. V čem Vám může pomoci?

Seberozvoj je klíčový pro profesionální i osobní život. Vždy se zaměřuji na aktuální situaci klientů a provádím je životní cestou. Koučink vnímám jako nástroj pro hledání řešení problémů i individuální rozvoj. Své metody zakládám na kognitivně-behaviorální psychologii a logoterapii.

koučování

délka sezení

pravidelné

cena

60 minut

ano

1100 Kč

Individuální pravidelná sezení umožňují využít potenciál této metody.

 

osobní i profesní koučink

Logoterapie není logopedie

Jsem certifikovaný kouč s akreditací MŠMT.

Prošla jsem dvouletým výcvikem programu Cílevědomí koučing, který zahrňuje nejen nácvik koučovacích metod, ale také psychoterapeutické techniky různých psychologických směru. Vzdělání jsem si rozšířila také o krizovou intervenci, práci s emocemi klienta, Pozitivní psychologii a další. Více o mém vzdelání a zkušenostech najdete na LinkedIn. 

email mi napište kdykoliv,

odpovídám do dvou dnů

volejte v pracovní dny od 9 do 16

použijte chat přímo na webu

kdykoliv a zdarma

 

t. +420 734 690 230

Bc. Zuzana Zborayová

lektorka a koučka