rozvoju dospelých sa venujem už viac ako šesť rokov. Často zisťujem, že v pracovnej aj súkromnej oblasti je to hlavne o nás samých a vzťahov, ktoré máme s okolím, ale aj sami so sebou. S každým vašim príbehom rastiem aj ja sama a preto ma táto práca tak napĺňa. Baví ma hľadať nové možnosti a pohľady na situácie aj na život ako taký. Veď presne o tom je pozitívny prístup...nie o ružových okuliaroch, nadýchanom obláčiku a potláčaniu všetkého negatívneho. Ale o chuti hľadať a vidieť iné možnosti, lebo vždy nejaké sú. Rada ich s Vami pohľadám.  

 

Každý máme svoj príbeh a ja som sa ten svoj rozhodla podať tak, ako pristupujem vždy ku všetkému. Tak, ako pristupujem aj k svojim klientom, teda v prvom rade ako človek. Samozrejme odbornosť je veľmi dôležitá, tiež som na nej pracovala a pracujem. Je to prejav určitej zodpovednosti voči svojej práci aj klientovi a celkovej kompetentnosti. Na tejto stránke však nenájdete dlhý zoznam všetkých mojich certifikátov, kurzov a škôl. Na každej záložke však nájdete preklik na LinkedIn, kde je všetko úhľadne spísané a aktualizované, vrátane zoznamu niektorých mojich klientov. 

 

Akékoľvek poradenstvo či koučing je citlivá vec. Musí vzniknúť vzájomná dôvera, aby stretnutie bolo účinné a zmysluplné. Takisto ako každý lektor má svoj prístup, tak aj každý kolektív má inú atmosféru a preferencie. Snáď na tejto stránke získate dostatok informácií, aby ste sa mohli rozhodnúť. Ak Vám predsa budú nejaké chýbať, ozvite sa, spolu všetko doplníme.

 

Zuzana

Vitajte,

Kam dál?

email mi napište kdykoliv,

odpovídám do dvou dnů

volejte v pracovní dny od 9 do 16

použijte chat přímo na webu

kdykoliv a zdarma

 

t. +420 734 690 230

Bc. Zuzana Zborayová

lektorka a koučka