top of page

 

rozvoju dospelých sa venujem od roku 2014.  Často zisťujem, že v pracovnej aj súkromnej oblasti je to hlavne o nás samých a vzťahoch, ktoré máme s okolím, ale aj sami so sebou. S každým vašim príbehom rastiem aj ja sama a preto ma táto práca tak napĺňa. Baví ma hľadať nové možnosti a pohľady na situácie aj na život ako taký. Veď presne o tom je pozitívny prístup... nie o ružových okuliaroch, nadýchanom obláčiku a potláčaniu všetkého negatívneho. Ale o chuti hľadať a vidieť iné možnosti, lebo vždy nejaké sú. Rada ich s Vami pohľadám.  

 

Každý máme svoj príbeh a ja podľa toho pristupujem aj k svojim klientom, teda v prvom rade ako človek. Samozrejme odbornosť je veľmi dôležitá, tiež som na nej pracovala a pracujem. Je to prejav určitej zodpovednosti voči svojej práci aj klientovi a celkovej kompetentnosti. Prešla som rôznymi výcvikmi a kurzami. (Lektor Efektívneho rodičovstva, Práca s emóciami klienta, Krízová intervencia, Pozitívna psychológia, Cieľavedomý koučing, Výcvik v rodinnej terapii...atď). Viac o mojom vzdelaní, certifikátoch a akreditáciách, ale aj klientoch nájdete na preklikoch na LinkedIn.

 

Akékoľvek poradenstvo, koučing či terapia je intímna a citlivá záležitosť. Vzájomná dôvera je dôležitá k tomu, aby stretnutie bolo účinné a zmysluplné.

 

Každý lektor a terapeut má svoj prístup, každý klient či kolektív má inú atmosféru a preferencie. Snáď na tejto stránke získate dostatok informácií, aby ste sa mohli rozhodnúť. Ak Vám predsa budú nejaké chýbať, ozvite sa, spolu všetko doplníme.

 

Zuzana

Vitajte,

DSC_9712-zmensene_edited.jpg

reference

reference

 Lenka Krmelová, finanční analýzy pro podnikatele 

Ráda bych Vám, Zuzano, poděkovala za Vaši podporu formou koučování. Za to, že při mém povídání dokážete číst mezi řádky a věnovat se přesně tomu, co já nejvíc potřebuji. I když v daný okamžik bych třeba konkrétní problém sama nevybrala, zpětně to hodnotím jako velice moudré. Baví mě, že používáte různé metody. Rozháníte mé mraky pochybností a já díky tomu vidím věci jasně. Řekla bych (a mé okolí mi to potvrzuje), že jsem během párměsíční spolupráce udělala velký posun směrem k sobě a vyřešily jsme řadu problémů, s kterými bych se sama potýkala dlouho. Jste poklad!

 Veronika Lovíšková, učitelka 

Aj mne, ako pedagogičke sa dostavil pocit bezradnosti, keď sa moja pubertálna dcéra dostala do okruhu nesprávnych rovesníkov,  kde získavala skúsenosti, ktoré sú nočnou morou každého rodiča. V danom ťažkom období som dostala kontakt na „maják nádejí“ , menom Zuzana Zborayová, ktorá mi zasvietila svetielko pomoci v mojom bezradnom boji s pocitom, že Vám dieťa uniká pomedzi prsty. Rodičom „ušije na mieru“ nápad, napr. ako efektívne komunikovať so „skoro dospelákom“, tak, aby sa rodič nezbláznil a dieťa z domu neušlo, aká je komunikácia dôležitá, ako v rodine fungovať za pomoci stanovených pravidiel, aký majú význam a efektivitu a pod.

 Kamila Zahradníčková, behaviorální design 

Se Zuzanou je skutečně radost spolupracovat. Zuzana byla má první nadřízená v projektu Zdravá firma pro slovenskou dm. Pracovaly jsme na lince bezpečí pro zaměstnance, tvořily jsme podpůrný terapeutický obsah a stavěly jsme strukturu komunikace. Přistupovala s velkou péčí, osobním zapojením a bohatými zkušenosti nejen k obsahu projektu, ale také k týmové práci. A tyto schopnosti určitě ocení i klient. Respekt a partnerská komunikace, svědomitost i spolehlivost jsou charakteristiky, které se projevují ve všech aktivitách – ať už se jedná o řízení projektu, koučink nebo lektorství. Za roky spolupráci si získala mou důvěru pro sdílení citlivých témat i obdiv za přijímající profesionalitu. Zuzana je číslo jedna, kam se obrátit se seberozvojem, řešením složitých životních situací i zlepšením komunikace v pracovním týmu.

 PhDr. Petra Tomašovič, certifikovaná koučka 

Zuzka mi svojimi otázkami a sústredeným počúvaním primäla uvedomiť si veľa vecí, o ktorých som podvedome vedela, ale doteraz neboli vypovedané. Pomohla mi, aby som si uvedomila podstatu problému a podporila ma v jeho riešení. Spoluprácu so Zuzkou určite odporúčam.

 Ing. Ondřej Sháněl, Ph.D, hlavní architekt v Thermofisher 

Koučink se Zuzanou mě skutečně posunul. Podařilo se jí během tří setkání dostat, k pro mě nečekanému, zdroji mé niterní výzvy. Její koučink je skutečný koučink, sada dobře pokládaných otázek, které mi umožnily si sám položit ty správné otázky a hledat na ně odpovědi. Chtěl bych velmi vyzvednou schopnost Zuzany číst emoce mezi řádky vyrčeného. Zuzana je paní Koučka.

Mgr. Zuzana Mihaličková, učitelka

Oslovila som Zuzku ako koučku lebo som bola vo svojom živote stratená. Potrebovala som nájsť pokoj, harmóniu a pohodu. Nájsť samu seba. Zuzka za pár sedení okamžite zistila, kde a ako som sa stratila. Vedela hneď na začiatku odhadnúť, čo cítim a prežívam a doslova čítať medzi mojimi pocitmi. Používa ľahké a jednoduché formy práce na odhalenie skutočnosti. Je skvelý poslucháč. Dokáže človeka úžasne podporiť a viesť. Dáva slobodu a otvorenosť v zmysle "ja som OK - ty si OK". Je milá a veselá. Na koučing sa vždy veľmi teším a po každom jednom sa cítim spokojná, šťastná a vyrovnaná. Našla som svoj vlastný pokoj, harmóniu a sebalásku. Zuzka ma naučila ako byť šťastná sama so sebou a teda tiež so všetkými ostatnými, za čo jej patrí veľká vďaka. Určite ju všetkým odporúčam a osobne si myslím, že by sa niečo takéto malo zaviesť do školských osnov, či už pre žiakov alebo rodičov.

odvaha

pravda

svoboda

Kam dál?

bottom of page